W roku szkolnym 2018/2019 naszymi dobroczyńcami są:

MAŁGORZATA ELIASZ 

Dziękujemy za przygotowanie i przeprowadzenie zajęć o tematyce przyrodniczej w oddziale przedszkolnym w Lasie.

BARBARA PONIKIEWSKA, BARBARA MYŚLIWIEC, WIOLETA KIJAS

Dziękujemy za zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć kulinarnych - regionalnych potraw, w ramach zadania z ogólnopolskiego projektu pt. " Piękna nasza Polska cała" w oddziale w Lasie.

 

ANETA KAWA, SYLWIA PAŁECZKA

Dziękujemy za pomoc przy organizacji uroczystości z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości (przygotowanie stołów i upieczenie ciast).

 

RODZICOM, DZIADKOM

Dziękujemy bardzo za liczny udział w obchodach uroczystości z okazji 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, która odbyła się dnia 08.11.2018 w "GOK Jemioła" w Ślemieniu.


KSIĘDZU DOKTOROWI ANDRZEJOWI TARGOSZOWI

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i przeprowadzenie z dziećmi niezwykle ciekawej pogadanki o tematyce historycznej.

 

PAN JAN KUBAS

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia na spotkanie z górnikiem i przeprowadzenie z dziećmi pogadanki na temat pracy w kopalni.

 

PAN MARIUSZ FILEK

Dziękujemy za pomoc w organizacji spotkania z Mikołajem.

 

Za poświęcony czas i przygotowanie paczek mikołajkowym dziękujemy Paniom:

SYLWII PAŁECZCE

ANECIE KAWIE

EWELINIE POCHOPIEŃ

JOANNIE GIBAS-PONIKIEWSKIEJ

SABINIE GRADEK

KAMILI KRZAK

 

Za pomoc podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka dziękujemy Paniom:

 

Ewelinie Pochopień, Marioli Cyganek, Agnieszce Placie (z grupy 3-latków)

 

Annie Godeckiej, Katarzynie Bąk, Aleksandrze Danielewicz (z grupy 4-latków)

 

Anecie Kawie, Anecie Ormaniec, Justynie Winiarskiej (z grupy 5-latków)

 

Katarzynie Bąk, Kamili Krzak, Beacie Targosz, Alicji Przeworczyk, Marzenie Krzak (z grup 6-latków)

 

Renacie Kusiak, Joannie Lenart, Joannie Gibas (z oddziału przedszkola w Lasie)

 

 

Za pyszne ciasta dla wszystkich Babć i Dziadków dziękujemy Paniom:

 

Jolancie Podgórskiej, Barbarze Jagos, Marcie Kupczak, Paulinie Sternal-Kantyce (z grupy 3-latków)

 

Katarzynie Bąk, Gabrieli Małysiak, Sylwii Wątrobie, Marcie Socha (z grupy 4-latków)

 

Barbarze Bąk, Annie Kwiatkowskiej, Annie Słonce-Walaszek, Barbarze Kaczmarek (z grupy 5-latków)

 

Annie Duda, Krystynie Pyclik, Agnieszce Pępek, Agnieszce Pietrucha, Edycie Kłapyta, Annie Dunat (z grup 6-latków)

 

Katarzynie Pająk, Katarzynie Drobny, Renacie Kusiak, Ewie Rus (z oddziału przedszkola w Lasie)

 

 

 

MAŁGORZACIE ELIASZ

Dziękujemy za przygotowanie i przeprowadzenie zajęć plastycznych w oddziale przedszkolnym w Lasie.

 

 

SYLWII PAŁECZKA

Dziękujemy za przygotowanie ozdób światecznych na kiermasz Wielkanocny.

 

 

ALEKSANDRZE DANIELEWICZ, AGNIESZCE KOWALCZYK

Dziękujemy za przekazanie materiałów plastycznych i ozdób dla przedszkola.

 

 

BARBARA PONIKIEWSKA, BARBARA MYŚLIWIEC

Dziękujemy za zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć kulinarnych w oddziale w Lasie.

 

Za pomoc i dowóz dzieci na miejsce konkursu "Moja pasja" dziękujemy Państwu:

JANOWI KUBASOWI

TEOFILOWI GIBASOWI

BARBARZE JAGOS

KAROLINIE I PIOTROWI GÓRKOM

KAMILI KRZAK

BEACIE TARGOSZ

KRYSTYNIE PYCLIK

KATARZYNIE KANTYCE

SABINIE DOBROWOLSKIEJ

MONICE GIBAS

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji PIKNIKU RODZINNEGO

Za rozstawienie namiotu i pomoc w układaniu stołów i ławek: DARIUSZ IRZYK, PIOTR KASTELIK, ŁUKASZ  GRADEK, DOMINIK MAŁYSIAK, MACIEJ SŁOWIK.

Za pomoc w organizacji i zapewnienie atrakcji podczas PIKNIKU: STRAŻAKOM Z OSP Ślemień, MACIEJ KUPCZAK, AGNIESZKA SZCZELINA, ANNA STASICA, MARIUSZ MARCAK KAMILA I JULIA HYRLIK.

Wszystkim rodzicom, którzy upiekli ciasta, ciastka, mufinki i inne słodkości:

3 latki: AGNIESZKA PLATA, EWELINA POCHOPIEŃ, SYLWIA PAŁECZKA, IWONA FILEK

4 latki: KAMILA IRZYK, KATARZYNA WALASZEK, AGNIESZKA PIETRUCHA

5 latki: EWELINA WALCZYK, IWONA PONIKWIA, RENATA KOZIOŁEK

6 latki gr. p. Jolanty Stasicy: SANDRA HUDZIEC, ALICJA WĄTROBA, PAULINA KACZMARCZYK

6 latki gr. p. Marii Żurek: EDYTA KŁAPYTA, BEATA TARGOSZ, AGNIESZKA PIETRUCHA

Odział w lasie: BARBARA OSOWSKA-BODZEK, AGATA ADAMEK, BARBARA HARAŃCZYK

 

Czerwiec 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5